Close

DYNAMICKÝ DIZAJN

Naše populárne SUV v štýle športového kupé prináša nové svieže tvary, ktoré odrážajú jeho športový charakter. Nová Honda HR-V vyzerá perfektne ako aj výkon jej nového motora 1,5 VTEC TURBO.

  • JAZDA S ISTOTOU

    Systém Honda SENSING

  • PLYNULÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA CVT ALEBO

    6-stupňová manuálna prevodovka

Posunúť

Štýl, ktorý očarí

Úchvatný dizajn s prémiovým štýlom.

Nové HR-V je navrhnuté s dôrazom na výkon a vyznačuje sa športovým dizajnom, ktorý sme ešte vylepšili. Mimoriadne priestranný interiér prináša vám aj vašim spolucestujúcim jedinečný zážitok a vzdušnú, pohodlnú atmosféru.

Detailný záber na logo modelu Honda HR-V.
Detailný záber na tlačidlá v interiéri modelu Honda HR-V.
Pohľad na interiér vozidla Honda HR-V v meste s modelkou.
Bočný pohľad na interiérové sedadlá a prístrojovú dosku modelu Honda HR-V.

Športový život

Športový a úsporný.

HR-V vám poskytne dynamickú jazdu, avšak zároveň je úsporné. Či už je to výkonný zážihový motor 1,5 VTEC TURBO alebo úsporný 1,5 i-VTEC, toto populárne SUV umožňuje naozaj športovú jazdu.  

Nový rozmer

Urobte z neho jedinečnú individualitu.

Existuje celý rad možností, ako si môžete HR-V prispôsobiť presne podľa seba. Môžete si vybrať z ponuky balíkov príslušenstva vrátane štýlového Aero balíka, vďaka ktorému budete jednoznačne vyčnievať z radu, alebo si urobte radosť ktorýmkoľvek doplnkom z ponuky samostatného príslušenstva Honda pre interiér. Vaše nové HR-V tak budete mať možnosť posunúť na novú úroveň, keď si ho prispôsobíte tak, že je naozaj vaše. 

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V.
Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading