Close
Detailný záber na model Honda e spredu
Detailný záber na model Honda e spredu

PLYNULÁ, ELEGANTNÁ A MODERNÁ

Ohliadnutím sa do minulosti sme vyvinuli auto budúcnosti. Honda e, pripomínajúca úplne prvý model Honda Civic, má retro vzhľad s jednoduchými, čistými líniami.

Posunúť

Dokonalá forma

Keď sa myšlienky spoja.

Hondu e sme vytvorili tak, že sme najprv všetko spochybnili: Môžeme mať odlišné svetlomety a zadné svetlá? Kam umiestnime smerovky? Ako môžeme vylepšiť aerodynamiku? Toto unikátne auto je výsledkom spojenia všetkých odpovedí na tieto otázky – dokonalá forma. Zábavná, bezpečná a príťažlivá. Honda e je stelesnením moderných hodnôt a toho, ako jazdíme dnes a budeme jazdiť v budúcnosti.

Detailný záber na vozidlo Honda e.
Detailný záber na vozidlo Honda e.
Vonkajší záber modelu Honda e spredu.
Detailný záber na koleso vozidla Honda e.

Všetko ako jedno

Naším cieľom bola integrácia.

Predné svetlomety, radar, viacúčelová kamera, všetko na jedinom paneli. Rovnako sme spojili všetky tieto prvky v zadnej časti vozidla – všetko pôsobí celistvo. 17-palcové kolesá z ľahkej zliatiny majú špeciálne navrhnuté kryty, ktoré ich chránia pred prachom z bŕzd, aby vaša Honda e dlhšie vyzerala čisto.

Jazda vesmírom

Mesto je neustále plné ľudí a áut. Honda e je jeho presným opakom.

Interiér modelu Honda e.

Komfort pre každého – model Honda e je vybavený sedadlami z tkaniny Melange.

Vstúpte do priestranného interiéru modelu Honda e a okamžite uniknete od ruchu a zhonu okolitého sveta. Ponúka pokojné a tiché prostredie – ako obývacia izba – so svetlým a vzdušným interiérom.

Priestor na pohyb

Nie je tu ani žiadna stredová konzola, preto vozidlo pôsobí ešte širšie. Keď sa usadíte do pohodlných sedadiel a pozriete na širokú obrazovku tiahnucu sa cez celú palubnú dosku, budete mať pocit, že letíte vesmírom.

Pohodlie pre cestujúcich

Honda e ponúka priestranný interiér, ktorý vyhovuje všetkým. Zadné sedadlá ponúkajú cestujúcim veľký priestor na nohy, vďaka čomu ide o jeden z najpriestrannejších automobilov, ktoré môžete v kategórii kompaktných áut vlastniť.

Detailný záber na volant vozidla Honda e.
Interiér modelu Honda e.

Vnútorné obloženie s detailmi pripomínajúcimi obývaciu izbu.

Vychutnávajte si pestrofarebný život

Pokojná a chladná, tmavá a náladová alebo žiarivá a športová? Vyberte si farbu svojho modelu Honda e, ktorá bude vyhovovať vám a vášmu životnému štýlu.

Perleťová Crystal Black Pearl

Perleťová Crystal Black Pearl