Butik a Originálne príslušenstvo

Butik Honda

Butik alebo „boutique“ je súhrnné označenie pre módne kolekcie oblečenia, darčekov a iných doplnkov, ktoré dotvárajú jedinečný imidž značky.

Honda vždy takéto kolekcie mala a i teraz predstavuje jedinečnú ponuku oblečenia, náhradných dielov a príslušenstva. Kolekcie oblečenia sú navrhované nielen v osobitom štýle, ale taktiež sú vyhotovené vo vysokej kvalite, obvyklej pre značku Honda. Dokonalé materiály, spracovanie a tradičný dizajn pre náročných zákazníkov.

Veríme, že si z tejto novej a širokej ponuky určite vyberiete. Pre objednanie prosím kontaktujte Vášho dealera.

Pre záujemcov sú pripravené nasledujúce kolekcie:

  • Honda Collection – klasické doplnky ako kľúčenky, prívesky, tašky, batohy a čiapky
  • Honda Dreamwear - tričká, košele, kravaty, bundy, čiapky i pre deti s logom “H“ alebo Honda Wing
  • Honda Vintage - kvalitné oblečenie v štýle vintage

Ak máte záujem o objednanie a nákup zo sortimentu butiku, obráťte sa prosím na Vášho dealera Honda.

Obsah katalógov príslušenstva pre jednotlivé modely vozidiel a motocyklov, alebo i obsah butiku sa môže meniť podľa aktuálnej ponuky. Presné informácie o možnostiach použitia, dostupnosti a cenách Vám poskytne autorizovaný dealer Honda.

Originálne náhradné diely Honda

Originálne náhradné diely Honda sú diely, ktoré sú úplne rovnaké ako tie, ktoré výrobca používa pri montáži Vášho vozidla vo výrobnom závode. Sú navrhované a vyrábané podľa náročných štandardov spoločnosti Honda s maximálnymi nárokmi na kvalitu, spoľahlivosť, bezpečnosť, dlhú životnosť a šetrnosť k životnému prostrediu. Pri ich použití sa môžete spoľahnúť na to, že sú dokonale v súlade so všetkými komponentmi vozidla.

Prečo používať originálne náhradné diely Honda

Na súčasnom trhu sa vyskytuje množstvo neoriginálnych náhradných dielov núkajúcich sa svojou nízkou cenou. Tá je však väčšinou vykúpená nižšou presnosťou výroby, použitím lacnejších materiálov, kratšou životnosťou, či všeobecne nízkou kvalitou. Použitie neznačkových dielov, ako napríklad brzdových platničiek, ohrozuje nielen bezpečnosť posádky vozidla, ale je aj rizikom pre ostatných účastníkov premávky.

  • Neriskujte preto zdravie svoje ani ostatných.
  • Originálne náhradné diely sú úplne rovnaké ako diely použité pri výrobe vozidla Honda.
  • Sú vyvíjané, testované a vyrábané v súlade s individuálnymi špecifikáciami vozidla a prechádzajú tými najnáročnejšími výrobnými testami.
  • Technológia ich výroby a kontrola zaručujú stabilné parametre bez kvalitatívnych výkyvov.
  • Použitie originálnych náhradných dielov prispieva k zachovaniu časovej hodnoty Vášho vozidla.
  • Systém dodávok náhradných dielov zaručuje ich rýchlu dostupnosť bez obmedzení veku vozidla.

Systém dodávok náhradných dielov Honda

Logistika a dodávky náhradných dielov patrí k najrýchlejším a najkvalitnejším medzi automobilovými výrobcami. Diely sú Vám k dispozícii prostredníctvom siete autorizovaných dealerov Hondy. Ak nie je diel na sklade dealera, je objednaný a doručený nočným rozvozom z regionálneho skladu Hondy, umiestneného vo Viedni. Takto dodávané diely sú k dispozícii do 24 hodín a jedná sa priemerne o 75% všetkých objednaných dielov. Ostatné diely sa dodávajú z centrálneho európskeho skladu Honda Europe v meste Gent v Belgicku do 48 hodín. Honda je pripravená dodať požadované diely na vozidlá bez rozdielu ich veku a dodáva náhradné diely dokonca aj na americké špecifikácie vozidiel.