Dizajn – Jazz – Nové autá – Honda Prešov
Zavrieť

Dizajn

Malý športovec

Kompletne prepracovaný Jazz si vás získa vďaka elegantnému dizajnu, najveľkorysejšiemu priestoru vo svojej triede a zdokonaleným funkciám.

Posunúť

Logo modelu Jazz

Pripravený vyraziť

Nový Jazz je maximálne praktický, ale napriek tomu mu nechýba športový štýl – pripravený vyraziť kedykoľvek a kamkoľvek.

Vytvorte viac priestoru

Interiér modelu Jazz sme vylepšili, aby sme vytvorili viac priestoru pre vás a vašich pasažierov.

Nový Jazz je zvnútra ešte väčší ako predtým – a s naším dômyselným systémom sedadiel Magic Seats máte omnoho viac priestoru vtedy, keď ho práve potrebujete. Interiér možno nakonfigurovať do veľkého množstva polôh s objemom 354 až 1 314 litrov – vďaka čomu získate bezkonkurenčnú všestrannosť a najviac miesta v tejto triede. Prepravujte ľudí, batožinu, čokoľvek.

Za okamih iný

Sedadlá Magic Seats sa rýchlo a ľahko sklápajú do rôznych polôh.

žena sklápajúca sedadlá vozidla
pohľad zboku na interiér vozidla Jazz

Viac priestoru pre nohy a hlavu

S variabilnými sedadlami Magic Seats poskytuje nový Jazz viac priestoru než kedykoľvek predtým. Nový Jazz je priestorovo veľkorysejší než ktorýkoľvek iný automobil v danej triede a prekonáva dokonca aj niektoré sedany. Môže byť?

Kompaktný a pohodlný

Jazz je síce malé auto, ale pokiaľ ide o pohodlie, vďaka množstvu kvalitných prvkov ponúka rovnaký komfort ako oveľa väčšie vozidlá.

Posaďte sa za volant nového modelu Jazz a okamžite sa budete cítiť ako doma. Vaše ruky budú intuitívne nachádzať ovládacie prvky a zistíte, že prístrojová doska poskytuje tiež veľmi dobrú prehľadnosť. Navyše je vyrobená z prvotriednych materiálov.

Praktické technológie už v štandardnej výbave

Prvky ako tempomat, diaľkové ovládanie audiosystému na volante či elektricky nastaviteľné spätné zrkadlá patria už do štandardnej výbavy modelu Jazz. Na výber máte tri stupne výbavy: Trend, Comfort a Elegance.

tlačidlá vo vozidle
volant
palubná doska
interiér vozidla Jazz, pohľad na sedadlá vozidla

Od A po Z je to nový Jazz

Nový Jazz má modernejší a športovejší dizajn. To všetko s dôrazom na výkon.

Nový Jazz sa môže popýšiť novým štýlovým dizajnom – vrátane novej masky s výraznou prednou mriežkou, tvarovaných nárazníkov a výrazných línií. Výsledkom je vzhľad, ktorý vás očarí.

Štýl, ktorý plní svoj účel

Model Jazz si zachoval svoju klasickú siluetu, no prináša ešte viac miesta na nohy pre spolujazdcov na zadných sedadlách. Každá krivka a každý detail boli účelne vyladené tak, aby sa zlepšila spotreba paliva a riadenie.

oranžové vozidlo Jazz
oranžové vozidlo Jazz

Športový postoj

Podvozok modelu Jazz bol kompletne prepracovaný a má lepšie umiestnené ťažisko. Jazz môže byť vybavený oceľovými alebo zliatinovými diskami, ktoré dotvárajú športový vzhľad vozidla – stačí si len vybrať.

oranžové vozidlo Jazz
Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading