Nová Honda CR-V

Evolúcia vo všetkom

Nový rozmer jazdy

Posunúť

Produktové logo modelu Honda CR-V.

Vylepšené vo všetkom.

CR-V sme kompletne prepracovali – je športovejšie a luxusnejšie než kedykoľvek predtým. Teraz aj v 7-miestnej verzii.

Zažite ten priestor

Navrhnuté, aby vám poskytlo komfort vždy a všade.

CR-V bolo kompletne prepracované a prináša dizajn, ktorý má schopnosť priťahovať pozornosť. Vytvorili sme interiér, v ktorom vás obklopí pocit luxusu, je vzdušný a každému poskytuje dostatočný priestor na nohy. Každá cesta vám prinesie radosť a ak potrebujete viac priestoru na prepravu veľkých, neskladných predmetov, CR-V je na to ako stvorené. 

Detailný záber na prístrojovú dosku modelu CR-V v meste.

Výkon, ktorý vás nadchne

Pripravené na všetky cesty.

Náš moderný motor VTEC TURBO s objemom 1,5 l v kombinácii s 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou automatickou prevodovkou CVT vám poskytne výkon, ktorý od neho očakávate. V kombinácii s novým podvozkom tak zažijete mimoriadne športovú a svižnú jazdu. Nové CR-V vás dovezie do cieľa s dokonalým štýlom a pohodlím – stačí určiť smer a vyraziť. 

Bočný pohľad na vodiča za volantom v modeli Honda CR-V.

Nová dimenzia pohonu

CR-V bude k dispozícii aj s novým, pokročilým hybridným pohonom.

Teraz bude celosvetovo obľúbené SUV ešte viac spĺňať dnešné požiadavky vďaka nášmu inteligentnému, pokrokovému hybridnému pohonu. Prinesie tak unikátny a podmanivý pocit z jazdy, nech už idete kamkoľvek, pričom kombinuje športový výkon s vysokou hospodárnosťou a nízkymi emisiami. 

Bočný pohľad spredu na pokročilý hybridný pohon modelu CR-V.

Postúpte na vyššiu úroveň

Dodajte mu unikátny vzhľad.

Existuje celý rad možností, ako si nové CR-V trocha upraviť podľa vlastných predstáv. K dispozícii je niekoľko balíkov originálneho príslušenstva alebo si môžete vybrať zo samostatného príslušenstva Honda. Za vaším novým CR-V sa tak otočí každý a vy budete vedieť, že je naozaj vaše. 

Bočný pohľad zozadu na balíky príslušenstva model Honda CR-V.