Už čoskoro

Čo je za dverami?

Vzrušujúce nové prvky. Niekoľko príjemných malých prekvapení. A potom dosť vážny faktor úžasu. Na našich zvodných nových verziách vozidiel Honda je toho vzrušujúceho veľa. (Dúfame, že vám nebude vadiť, ak ešte chvíľu počkáte, kým si na nich zajazdíte.)

Dieselový motor pre vodičov

Športový vzhľad, vysoký výkon a nízka spotreba.

Nový Civic bude čoskoro dostupný s výkonným a prepracovaným dieselovým motorom 1.6 i-DTEC s výkonom 120 koní. Toto auto vám poskytne perfektnú kombináciu radosti z jazdy a športového výkonu s mimoriadnou úspornosťou a nízkymi emisiami.

Jasný výhľad vpred

Dve tretiny európskych áut predaných do roku 2025 budú mať elektrické pohonné jednotky.

Náš cieľ týkajúci sa výroby vozidiel s palivovými článkami – pomocou globálnych zdrojov výskumu a vývoja spoločnosti Honda – čoskoro uvidí predstavenie kompletného sortimentu hybridných a elektricky poháňaných vozidiel pre európskych zákazníkov.

Trojštvrťový pohľad na prednú časť modelu Honda Clarity Fuel Cell s logom Honda.

Zábavný Jazz

Získajte nový pohľad na toto štýlové a športové kompaktné vozidlo.

Svižný 1,5-litrový benzínový motor i-VTEC so spotrebou, akú od modelu Jazz očakávate, ponúka temperamentný výkon zodpovedajúci jeho novému vzrušujúcemu výzoru. Toto malé živé auto preslávené najpriestrannejším interiérom vo svojej triede (v tejto oblasti nenastali žiadne zmeny) je nielen praktické, ale aj mimoriadne štýlové.

Trojštvrťový pohľad spredu na model Honda Jazz Dynamic s priblíženým pohľadom na zadné svetlo a logo.