Zavrieť

Civic Tourer – dizajn

Cestujte prvou triedou

Navrhnutý pre dokonalé ovládanie a prvotriedne pohodlie. Jazdná poloha modelu Tourer vám zaručí, že maximálne ľahko dovidíte a dočiahnete na všetko, čo potrebujete.

Posunúť

Luxus na dlhé cesty aj krátke výlety.

Pohľad na tri štvrtiny zadnej časti modelu Civic Tourer s otvoreným batožinovým priestorom a dverami.

Športový a priestranný interiér má kvalitnú povrchovú úpravu pre tých, ktorí chcú jazdiť štýlovo a pohodlne. Je v ňom dostatok miesta pre vás, vašich pasažierov aj ich batožinu.

Výrazné tvary

Či už vám Civic Tourer ide oproti, alebo preletí popri vás, je to vždy úchvatný pohľad.

Trojštvrťový pohľad na model Honda Civic Tourer, spredu a sprava. Detail.

Na prvý pohľad sa vám plným právom môže zdať, že Tourer je športové auto. To preto, lebo sme dynamický vzhľad Civicu prispôsobili priestrannej karosérii modelu Tourer. Výsledkom je aerodynamické rodinné vozidlo s jedinečným profilom, ktorý si aj napriek veľkému priestoru zachoval štýlovú elegantnosť.

Efekt vznášajúcej sa strechy

Okná modelu Civic Tourer vytvárajú dojem, že vonkajšok je vám o trochu bližšie. To preto, že sme pridali efekt vznášajúcej sa strechy, ktorý okolo vozidla vytvára súvislý pás okien poskytujúci nerušený výhľad von. Ďalšie trojštvrťové okno ponúka vynikajúci výhľad dozadu a zvýrazňuje elegantné línie vozidla aj jeho aerodynamiku.

Trojštvrťový pohľad na model Honda Civic Tourer, zozadu a sprava.
Honda Civic Tourer. Spredu.

Dizajn zadnej časti

Aerodynamické krídlo, zadné svetlá LED a brzdové svetlá LED dodávajú zadnej časti jedinečný štýl a prispievajú k vyššej bezpečnosti vozidla na ceste.

Model Honda Civic Tourer zozadu.

Neprehliadnuteľné zadné svetlá LED a brzdové svetlá LED zvýrazňujú dizajn zadnej časti.

Pri navrhovaní zadných svetiel a zadnej časti vozidla sme mysleli aj na výkon. Výsledkom je premena zadnej časti na krídlo s malými stabilizačnými „plutvičkami“ smerujúcimi nadol, ktoré znižuje odpor a zlepšuje aerodynamiku. Pre Civic Tourer to znamená lepšiu kontrolu, menej turbelencií a lepšiu ovládateľnosť.

Priblížené zobrazenie zadných svetiel LED.

Vzhľad podľa seba

Máte možnosť navrhnúť svoj Civic Tourer presne podľa svojich predstáv.

Výrazne jasné či rafinovane tmavé, strohá farba či metalíza – vyberte si odtieň, ktorý vyjadruje váš vkus.

Perleťová Crystal Black

Honda Civic Tourer, perleťová Crystal Black. Zboku.

Vytvorený pre maximum priestoru

Pozrite sa na zázračnú všestrannosť využitia priestoru. K dispozícii máte množstvo užitočného priestoru a veľký potenciál pre váš spôsob života.

Pohľad na batožinový priestor z miesta spolujazdca. Dvere batožinového priestoru otvorené.

Nový Civic Tourer poskytne skvelý zážitok z jazdy každému vo vnútri. Športový vzhľad zostal zachovaný, no podarilo sa nám ho skĺbiť s väčším úložným priestorom a lepšou flexibilitou, čím získate to najlepšie z oboch svetov – dokonale vyvážené štýlové vozidlo, ktorému by ste len ťažko hľadali konkurenciu.

Priestor na pohyb

Od nižšej výšky nakladania dosiahnutej znížením nakladacieho prahu až po
praktické doplnky, ako je nastaviteľná sieť na batožinu alebo zadný kryt, ktorý uvoľníte jediným dotykom – vytvorili sme ten najflexibilnejší a najpraktickejší interiér, ktorý oceníte v mnohých situáciách bežného života.
Získate 624 litrov batožinového priestoru, 125 litrov úložného priestoru pod podlahou a maximálny úložný priestor až 1 668 litrov so sklopenými sedadlami – to sú najlepšie čísla v danej triede.

Zadný trojštvrťový pohľad na vozidlo Honda Civic Tourer. Otvorený batožinový priestor aj dvere.

Vďaka zníženej nakladacej hrane dokážete batožinový priestor otvoriť naozaj doširoka a jednoducho naložiť všetko potrebné.

Bezpečne ukryté pred zvedavými pohľadmi

Nie je to len o úložnom priestore, ale aj o jeho bezpečnosti.

Vo vozidle nájdete množstvo praktických úložných priestorov, vďaka ktorým budete môcť naplno využiť vnútorný priestor Civicu Tourer. Vezmite si napríklad zadný kryt. Uvoľnenie jedným dotykom, vďaka ktorému sa k všetkým svojim veciam dostanete rýchlo a jednoducho. A ak si toho potrebujete zbaliť viac, aj samotný kryt sa bleskovo a bez námahy zbalí tiež.

Dokonalé bezpečie

Civic Tourer vám poskytuje vyšší pocit bezpečia vďaka veľmi praktickému 125 litrovému úložnému priestoru pod podlahou na vaše cennosti. Ako vidíte sami, interiér sme navrhli tak, aby bol flexibilný, praktický a bezpečný presne podľa vašich potrieb.

Predelená snímka: pohľad na zadnú časť vozidla Civic Tourer s otvoreným batožinovým priestorom. Ľavá strana snímky zobrazuje prázdny batožinový priestor s otvoreným zadným krytom. Pravá strana zobrazuje zatvorený zadný kryt a batožinový priestor s kuframi.

Pomocou zadného krytu, ktorý uvoľníte jediným dotykom, sa k batožine dostanete rýchlo a jednoducho.

Pohľad na zadnú časť vozidla Civic Tourer s otvoreným batožinovým priestorom. Snímka zobrazuje prázdny batožinový priestor s odloženým zadným krytom.

Jednoduché uloženie

Ak sa zadný kryt nepoužíva, možno ho jednoducho zložiť.

Cíťte sa ako doma

Spredu až dozadu – Civic Tourer sa postará o to, aby boli vaše cesty vždy pohodlné.

Civic Tourer je navrhnutý s ohľadom na pohodlie aj bezpečnosť. Jeho priestranný interiér sme vytvorili zo špičkových materiálov, čo môžete vidieť napríklad na luxusných kožených poťahoch sedadiel. A kožené poťahy volantu nie sú len záležitosťou dobrého vzhľadu. Intenzívne sme hľadali aj najlepší vzor a umiestnenie obšitia, aby sa volant držal čo najpohodlnejšie.

Priblížené zobrazenie interiéru prednej časti vozidla Tourer, zameranie na kožený povrch sedadiel.