Close

LÁKA VÁS JAZDIŤ

K dispozícii je motor 1.0 VTEC TURBO alebo 1.5 VTEC TURBO. V každom prípade môžete očakávať vysoký výkon a nízku spotrebu paliva.

  • DVA MOTORY VTEC TURBO

    1,0 l/1,5 l

  • VYSOKÝ VÝKON

    126 k/182 k

Posunúť

Výkon pod kapotou

Ľahšie a efektívnejšie, jednoducho motory novej generácie.

Najnovší model Civic prináša výkon hodný jeho športového vzhľadu. Môžete si vybrať medzi dvoma benzínovými motormi, výkonným 1,5-litrovým VTEC TURBO s výkonom 182 koní a 1,0-litrovým VTEC TURBO s výkonom 126 koní. Náš sortiment teraz dopĺňame predstavením nového pôsobivého vznetového 1,6-litrového motora i-DTEC s výkonom 120 koní. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, jazda v ňom vás nadchne.

Výkonné a predsa efektívne

Oba motory sú navrhnuté tak, aby dosahovali maximálny výkon pri malom objeme. Využívajú preto technológiu Earth Dreams, ktorá predstavuje dokonalé spojenie športového výkonu a úspornosti. Prinášajú perfektný zážitok z jazdy a súčasne majú nízku spotrebu paliva.

Predný trojštvrťový pohľad na Hondu Civic. Mesto v noci.

Zvoľte si vlastné tempo

Je jedno, aký štýl jazdy vyznávate. Nový Civic sa vám vždy prispôsobí.

Pohľad zhora na Hondu Civic v exteriéri.

Ak preferujete manuálnu prevodovku, vyberte si Civic so 6-stupňovou prevodovkou charakteristickou krátkymi a presnými dráhami radenia. Ideálna kombinácia pre športovú jazdu.

Uvoľnite sa

Ak chcete mať za volantom väčšiu pohodu, môžete si vybrať našu 7-stupňovú automatickú prevodovku CVT. Vyniká lineárnym a silným zrýchlením, a ak sa rozhodnete dopriať si športový zážitok, je možné zvoliť funkciu manuálneho radenia pomocou páčok na volante. Je to len na vás.

Záber zboku na interiér modelu Honda Civic.

Je vašimi očami aj ušami

Balík Honda SENSING obsahuje množstvo bezpečnostných systémov vyvinutých s cieľom postarať sa o vašu bezpečnosť a bezpečnosť vašich spolujazdcov.

Predný trojštvrťový pohľad na Hondu Civic.

Systém pre zmiernenie následkov nehody

V prípade rizika zrážky s vozidlom alebo chodcom vás táto funkcia upozorní na nebezpečenstvo a zároveň zníži rýchlosť jazdy tak, aby sa minimalizovala závažnosť prípadného nárazu.

Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu

Ak vozidlo vybočí z jazdného pruhu bez toho, aby ste aktivovali smerové svetlo, spustí sa vizuálna a zvuková výstraha, ktorá vás upozorní na prípadné nebezpečenstvo.

Systém pre zmiernenie rizika opustenia komunikácie

Kamera umiestnená na čelnom skle rozpoznáva, či vozidlo schádza z cesty, a v takom prípade použije elektrický posilňovač riadenia na jemné korekcie a udržanie vozidla v jazdnom pruhu. Za určitých podmienok môže tento systém použiť aj brzdnú silu.

Systém pre udržovanie v jazdnom pruhu

Tento systém pomáha udržiavať vozidlo v strede jazdného pruhu a riadenie si tak vyžaduje menej úsilia. Vďaka tomu je jazda (najmä na diaľnici) oveľa príjemnejšia.

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Systém rozpoznávania dopravných značiek dokáže identifikovať dopravné značky a zobrazí ich na displeji vozidla. Naraz sa môžu zobraziť dve značky.

Inteligentný obmedzovač rýchlosti

Dômyselne kombinuje nastaviteľný obmedzovač rýchlosti so systémom rozpoznávania dopravných značiek. Automaticky nastaví rýchlosť zistenú systémom rozpoznávania dopravných značiek.

Inteligentný adaptívny tempomat

Táto funkcia vie rozpoznať situáciu, keď sa chce vozidlo pohybujúce sa v susednom jazdnom pruhu zaradiť pred vás, a dopredu upraví vašu rýchlosť. Taktiež pomáha udržiavať vzdialenosť medzi vami a autom pred vami, takže nemusíte meniť rýchlosť.

Adaptívny tempomat s funkciou Asistenta pre pomalú jazdu v kolóne

Táto funkcia udržiava nastavenú rýchlosť a bezpečnú relatívnu vzdialenosť od vozidla pred vami. Ak zistené vozidlo zastaví, táto funkcia vaše auto spomalí a zastaví bez toho, aby ste museli držať nohu na brzde.

Budete jeho súčasťou

Pri nasadnutí do vozidla Civic sa okamžite stanete jeho súčasťou.

Zadný trojštvrťový pohľad na Hondu Civic. Záber na vidieku.

Prehodnotili sme všetky aspekty vozidla Civic, aby sme zlepšili jeho vlastnosti v každom smere. Všetky technológie, ktoré sme použili, nám pomohli vytvoriť doposiaľ najdokonalejší a najšportovejší Civic.

Dokonalé spojenie

Vďaka ergonomickej jazdnej polohe a novému posilňovaču riadenia poskytuje nový Civic excelentnú spätnú väzbu a kontrolu pre výnimočný pocit z jazdy.

Prilepený k ceste

Odpruženie sme navrhli s cieľom dosiahnuť priame ovládanie s výnimočnou spätnou väzbou. Vzadu bolo použité nezávislé zavesenie kolies Multi-Link a vpredu MacPherson.

Pohľad zhora na Hondu Civic. V meste.
Záber na interiér Hondy Civic so systémom riadenia s dvoma pastorkami.
Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading