STAŇTE SA JEHO SÚČASŤOU

K dispozícii je vzrušujúci zážihový motor 1,5 VTEC TURBO. A výnimočný systém odpruženia. Zažijete tak vzrušujúcu jazdu so 6-stupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovkou.

Oslnivý výkon

1.5 VTEC TURBO

s výkonom 182 koní

Rýchle radenie

6-stupňová manuálna

alebo 7-stupňová automatická prevodovka CVT

Posunúť

Koncentrovaná energia

Ešte ľahší a úspornejší Civic Sedan je poháňaný motorom novej generácie.

Pre model Civic Sedan sme vytvorili nový turbomotor, ktorý vám ponúkne mimoriadny zážitok z jazdy. Výkonný motor 1.5 VTEC TURBO s výkonom 182 koní je zárukou pôsobivej a pohotovej jazdy.

Šetrí palivo

Technológia Earth Dreams umožňuje dosiahnuť dokonalú rovnováhu medzi výkonom a hospodárnosťou vďaka voliteľnému režimu ECON – motor budúcnosti tak môžete používať už dnes.

Trojštvrťový pohľad na 4-dverovú Hondu Civic na ceste.

Túžba jazdiť

Civic Sedan vás zaručene presvedčí.

Ak máte počas jazdy radšej veci vo vlastných rukách, vyberte si Civic Sedan so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Tá vám vďaka svojmu športovému charakteru s hladkým a presným radením s krátkymi dráhami umožní mať vždy tie správne otáčky.

Dokonalá plynulosť

Ak chcete mať za volantom väčšiu pohodu, môžete si vybrať našu 7-stupňovú automatickú prevodovku CVT. Poskytuje plynulý priebeh výkonu, no ak vás pochytí nálada, máte možnosť manuálneho radenia pomocou páčok radenia na volante.

Detailný záber na automatickú prevodovku 4-dverovej Hondy Civic.

Civic Sedan s automatickou prevodovkou CVT ponúka možnosť manuálneho radenia pomocou páčok radenia.

Záber na interiér 4-dverovej Hondy Civic s manuálnou prevodovkou.

Presná 6-stupňová manuálna prevodovka zaručí okamžitú odozvu.

Vyšší zmysel pre bezpečnosť

Balík Honda SENSING obsahuje celý rad pokročilých funkcií vyvinutých s cieľom postarať sa o vašu bezpečnosť a bezpečnosť vašich spolujazdcov.

Trojštvrťový pohľad na 4-dverovú Hondu Civic.

Systém pre zmiernenie následkov nehody

V prípade rizika zrážky s vozidlom alebo chodcom vás táto funkcia upozorní na nebezpečenstvo a zároveň zníži rýchlosť jazdy tak, aby sa minimalizovala závažnosť prípadného nárazu.

Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu

Ak vozidlo vybočí z jazdného pruhu bez smerového svetla, spustí sa vizuálna a zvuková výstraha, ktorá vás na toto vybočenie upozorní.

Systém pre zmiernenie rizika opustenia komunikácie

Kamera umiestnená na čelnom skle rozpoznáva, či vozidlo schádza z cesty, a v takom prípade použije elektrický posilňovač riadenia na jemné korekcie a udržanie vozidla v jazdnom pruhu. Za určitých podmienok môže tento systém použiť aj brzdy.

Systém pre udržovanie v jazdnom pruhu

Systém udržiavania v jazdnom pruhu zachováva vašu polohu v strede pruhu, aby ste sa pri jazde mohli viac uvoľniť, takže na diaľnici nemusíte neustále upravovať smer jazdy a jazdí sa vám o to ľahšie.

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Systém rozpoznávania dopravných značiek dokáže identifikovať dopravné značky a zobrazí ich na displeji vozidla. Naraz sa môžu zobraziť dve značky.

Inteligentný obmedzovač rýchlosti

Kombinuje existujúcu funkciu nastaviteľného obmedzovača rýchlosti so systémom rozpoznávania dopravných značiek, aby automaticky nastavil rýchlostné obmedzenie na hodnotu zaznamenanú systémom rozpoznávania dopravných značiek.

Inteligentný adaptívny tempomat

Táto funkcia vie rozpoznať, keď sa vozidlo v susednom jazdnom pruhu snaží zaradiť pred vás, a vopred upraví rýchlosť vášho modelu Civic Sedan. Taktiež pomáha udržiavať vzdialenosť medzi vami a autom pred vami, takže nemusíte manuálne meniť rýchlosť.

Adaptívny tempomat s funkciou Asistenta pre pomalú jazdu v kolóne

Táto funkcia udržiava nastavenú rýchlosť a vzdialenosť od vozidla pred vami. Ak zaznamenané vozidlo zastaví, váš Civic Sedan spomalí a zastaví bez toho, aby ste museli držať nohu na brzde. Znova sa rozbehnete stlačením plynového pedála.

Dokonalé spojenie

Nasadnite do modelu Civic Sedan a ihneď pocítite, že sa stávate jeho súčasťou.

Trojštvrťový záber zozadu zhora na 4-dverovú Hondu Civic.

Každý jeden detail modelu Civic Sedan sme znova premysleli a kompletne prepracovali. Pomocou najmodernejších technológií sme vytvorili Civic Sedan, o ktorom sme presvedčení, že je ešte dokonalejší a športovejší než doteraz.

Prispôsobí sa vám

Ergonomická poloha pri jazde v modeli Civic Sedan aj vďaka novej technológie riadenia poskytuje špičkovú spätnú väzbu a kontrolu nad vozidlom. Civic Sedan naplno prejaví svoju športovú stránku vždy, keď mu dáte voľnosť.

Prilepený k ceste

Odpruženie sme navrhli s cieľom dosiahnuť priame a pohotové ovládanie, a to aj vďaka nezávislému systému zavesenia kolies Multi-Link vzadu a náprave MacPherson vpredu, ktoré ideálne kombinuje športové vlastnosti s pohodlím.

Detailný záber na vodiča 4-dverovej Hondy Civic.
Detailný záber na dvojpastorkový systémom riadenia 4-dverovej Hondy Civic.