Naša filozofia. Vaša Honda.

Vyrobená s radosťou, aby prinášala radosť – to je Honda.

Sny v pohybe

Každé auto, ktoré v spoločnosti Honda vyrobíme, je spracované do dokonalosti, spoľahlivé a navrhnuté tak, aby ste sa v ňom cítili dobre. Žijeme technikou a milujeme riešenie problémov. Preto myslíme na každý jeden detail. Keď si budete viezť svoju Hondu domov, chceme, aby ste zažívali rovnakú radosť ako my pri jej výrobe.

Technik, ktorý obohatí svet tým, že vytvára dobré produkty, je charakterný človek.

Soičiro Honda

Ľudská technika

Náš prístup je nechať sa viesť zvedavosťou a pritom sa učiť – práve tento prístup posúva našu techniku dopredu.

Náš inteligentný humanoid Asimo je symbolom nášho neustáleho pokroku, no naša filozofia sa odráža vo všetkom, čo robíme. Od prvého automobilu Honda, ktorý sme vyrobili v roku 1963, po štvortaktné lodné motory, elektrické kosačky a inteligentné motocykle.

Skúsenosti z jednej oblasti nám dodávajú nové nápady do ďalších, vďaka čomu vznikajú inovácie, ako napríklad sedadlá Magic Seats, pokročilý systém podpory riadenia (ADAS) a naše motory i-VTEC. To je však stále len začiatok. Nevieme, čo príde ďalej, ale nemôžeme sa toho dočkať.

Širší pohľad

Náš vplyv na životné prostredie je pre nás rovnako dôležitý ako najnovšie technológie.

Preto aktívne rozvíjame nápady, ktorých cieľom je urobiť svet lepším.

Jedným z nich je vypnutie pri voľnobehu. Táto funkcia vypne motor, keď uviaznete v zápche alebo čakáte na semafore, a tým šetrí palivo. Ďalším z nich je naša prelomová iniciatíva Earth Dreams Technology, ktorá prináša motory s vyšším výkonom a nižšími emisiami súčasne.

Vyvíjame technológie, ktoré sú ohľaduplnejšie k našej planéte a vďaka ktorým si náš čas na nej môžeme vychutnať lepšie než kedykoľvek predtým.

To je radosť Honda.

Tu sa to nekončí

Riadenie vplyvu na životné prostredie sa odráža vo všetkom, čo robíme. Aj v našich továrňach. Vždy, keď je to možné, využíva závod Honda v Marysville pri výrobe dažďovú vodu, čím sa ušetrí 150 000 ton úžitkovej vody ročne.

Stále s vami

Naše automobily sú vyrobené tak, aby boli spoľahlivé. Nevolali by sme sa však Honda, keby sme nemysleli na všetko. O vaše vozidlo sa stará náš starostlivo naplánovaný servis, od záruk, po 24-hodinovú cestnú asistenčnú službu.